معرفی شرکت

شرکت آذین صنعت فراسو، با هدف طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی، طراحی و اجرای خطوط مکانیزه تولید، اتوماسیون صنعتی و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه تکنولوژی های نوین جوش و برش با پشتوانه نیروهای متخصص و با تجربه در سال 1389 شروع به فعالیت نمود.
شرکت آذین صنعت فراسو تنها مجموعه در ایران است که به صورت کاملا تخصصی در حیطه جوشکاری در حالت جامد و تولید قطعات، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز آن فعالیت دارد. از تجارب این شرکت می توان به ساخت چندین ماشین جوشکاری اصطکاکی- اغتشاشی صنعتی با نفوذ کامل به صورت خطی و با بهره گیری از کنترل همزمان فرآیند با سیستم های روباتیک (LFSW)، ماشین جوشکاری اصطکاکی- اغتشاشی روباتیک در حالت غیر خطی (RFSW) و ماشین های جوشکاری اصطکاکی (HFRW) و تولید بسیار متنوع از قطعات صنعتی با روش های نوین و منطبق بر آخرین استانداردها و آیین نامه های بین المللی به صورت کاملا مکانیزه اشاره نمود.
این شرکت همچنین در زمینه طراحی و ساخت ابزارآلات FSP و FSW، تحقیقات زیادی انجام داده که موجب بهینه سازی و کاهش عیوب جوش و نیروهای وارد بر ابزار در حین فرآیند گردیده است.
یکی از مزیتهای این شرکت ارایه راه حل هایی در زمینه ساخت و تامین ماشین آلات و همچنین تولید قطعات و محصولات خاص منطبق با تکنولوژی روز دنیا می باشد.